Sideways.cz

Bazar: Drift Ready S13 Onevia

Po nějaké době tu máme další nabídku od japonského vývozce aut Powervehicles a tentokrát si bez nadsázky troufnu říct, že se jedná o neodolatelnou nabídku. Čím je tato S13 tak výjimečná?

Na první pohled není výjimečná ničím, nic extravagantního na tomto autě totiž nenajdete. Je to naopak naprosto standardní, čistá a profesionálně upravená Silvia, která si na nic nehraje pomocí nějákých bodykitů a křídel. Její původní majitel raději investoval všechny své peníze do toho, co není vidět, ale díky čemu si dokážete auto za volantem naplno užít. A přesně v tom její výjimečnost spočívá.

Ale už dost poezie a podobných keců, přejděme k faktům, protože ty Vás bezesporu o kvalitě této Onevie přesvědčí. Na autě jsou totiž použity jedny z nejlepších mechanických dílů, jaké na trhu naleznete. Součástky jako Öhlins podvozek či Nismo samosvor určitě mluví za vše. To vše za cenu bez dopravy a cla 460 tisíc yenů, tedy přibližně 90 tisíc korun. S dopravou do Evropy, 10% clem a 19% DPH tak vyjde cena auta na zhruba 150 tisíc Kč. 

Do karet této Onevie hraje i řada dalších věcí, než jen samotná cena a velice solidní spec list. Díky dostupnosti dílů není příliš složité auto přestavět na levostrané řízení a v tomto případě také včetně “levostranných” světel, díky čemuž nebude mít auto problém projít technickou kontrolou. Výhodou je také určitě fakt, že auto už z továrny vyjelo s přeplňovaným motorem a manuální převodovkou, nemůže se tak stát, že se bude jednat o zbastlenou přestavbu z atmosféry, na které můžete v Japonsku často narazit. Tak co, dočkáme se nějakého drobného japonského zpříjemnění v příští sezóně CDS? Pokud máte zájem, více informací naleznete na anglickém fóru Driftworks.

ENGINE
Trust Intercooler
Aftermarket Exhaust
Aftermarket Front Pipe (Decat Type)
Power Enterprise Turbo PE1420
1.2mm Metal Headgasket
SARD 550cc Injectors
Z32 AFM
Trust Aircleaner
Metal Suction Pipe
Aftermarket Horns

SUSPENSION / BRAKES / WHEELS / DRIVE
Ohlins Coilovers
Nismo LSD
Aftermarket Clutch
Cusco Front Strut Brace
Rear Strut Brace
17″ Alloys
5 Stud hubs
Cusco Front Pilo Tension Rods

INTERIOR
Apexi AVC-R Boost controller (Boost 0.95Kg)
Defi Link
Defi Oil Pressure Gauge
Defi Oil Temp Gauge
260km Nismo meter
Greddy E-Manage
Momo Steering Wheel
Drift use Handbrake Button
Pivot Turbo Timer

BODY / EXTERIOR
Front Aero Kit
Aero Side Skirts
Rear Aero Kit
180sx Face
Aftermarket Headlight Lenses
Rear Fender Edges Folded

 

One Response to “Bazar: Drift Ready S13 Onevia” (post new)

  1.  

    No tak to je paráda, skvělá nabídka pro někoho kdo shání slušný vůz a opět to vypadá skvěle…viz. bílá v předešlém článku :)

Leave a Reply