Sideways.cz

Closing 2012

První listopadovou sobotu proběhla rozlučka s letošní sezónou 2012. Jak jinak než dveřmi napřed a ve společnosti tentokrát pouze japonských aut z klubu JDM-Meeting. Původně bylo vše naplánováno jinak a rozlučkou měla být již ta předchozí sobota na Mosteckém okruhu, ale kvůli tomu, že tehdá sněžilo a teď ne, bylo všechno jinak. Pár otužilců se sice pustilo do boje se sněhem, ale ta pravá oddechová akce přišla až nyní.

Vlastně ani tato akce nebyla nějakým způsobem plánovaná dopředu, ve středu jeden ze zakladatelů JDM-Meeting srazu řekl, že by bylo fajn se sejít v sobotu na letišti jako poslední letošní akci. Tak se i stalo, bohužel samotný organizátor dorazit nemohl. Už ráno bylo jasné, že ten den bude počasí přát.

Po příjezdu na letiště a vyřešení pár administrativních úkonů a přesunu na blíže nespecifikovanou plochu v blízkém okolí, se mohlo konečně začít jezdit.

Bohužel takovéto akce nejsou až tolik o tom o nich psát, ale spíš na nich být, tak už jenom ve stručnosti přehled modelů, které se zúčastnili: Nissan 200sx s13, s14 a Silvia s15, Mazda RX-7 FC3S, Mitsubishi Lancer EVO X, Subaru Impreza Type-R, Subaru Impreza GT, no a tato sestava rozhodně na naše končiny vůbec není špatná! Teď už pár fotek.

Album Sideways.cz
Album by Chose
Album by Svobyrider

Tak se snad setkáme v podobné, nebo lepší sestavě i příští rok. B-)

 

One Response to “Closing 2012” (post new)

  1.  

    Bude video? :)

Leave a Reply