Sideways.cz

Team Spirant JZX100

Velký sedany maj na drift scéně bezpochyby solidní postavení. I když nejsou tak agilní jako menší kupé, doháněj to mnohem větší stabilitou a (většinou) brutálním výkonem. V dnešní době, kdy se v D1GP najíždí do driftu v rychlosti i přes 200km/h, nepřekvapí, že šampionát vyhrálo právě velký čtyřdvéřový auto. 


Jedno takový auto se nedávno začalo objevovat na fotkách všude po internetu a řadu lidí svojim agresivním vzhledem překvapilo, protože drtivá většina aut v tomhle poli je mnohem uhlazenější a čistější. Tahle Toyota JZX100 Chaser pochází z japonský dílny Car Modify Wonder a patří členovy týmu Spirant, kam díky svýmu vzhledu naprosto perfektně zapadá. Časem se tady objeví i další auta z týhle sestavy.

Car Modify Wonder vlastní Takashi Haruyama, úpravce ze Saitamy a pravidelnej účastník D1GP, kde se momentálně objevuje za volantem Laurelu C35. I když se Haruyama zaměřuje především na Nissany, úpravám Toyot a jejich 1/2JZ motorů se nebrání a dokáže je postavit se stejnym zápalem, jako kdyby to bylo RB25. Tenhle konkrétní Chaser tlačí na kola 450 koní.
 

One Response to “Team Spirant JZX100” (post new)

  1.  

    Snový auto, jednou bych si takový chtěl dotáhnout do ČR :)

Leave a Reply