Sideways.cz

Project Sideways.cz Team

Již v minulém roce jste mohli slyšet zmínku ohledně Sideways Teamu ve spojitosti s CDS (Czech Drift Series) a jezdcem Matyášem Vaňkem, který byl prvním, jelikož je takovým správným průkopníkem. Otevřel tak cestu projektu podpory závodníků našimi stránkami a naopak. Patří mu za to mnohé díky.

O co se tedy jedná? Postupem času by se mělo představit několik jezdců Sideways.cz Teamu. Nebudou to jen přímo závodníci, ale také lidi a jejich auta, kteří mají k driftingu blízko. V letošní sezóně by to měli být 2 závodní auta (Matyáš Vaněk a jeho zelená e30 a druhé auto je ještě v jednání).

Dalším autem Sideways.cz Teamu, které vám asi něco říká, je Bourysova E30, do které je naplánovaný kompresor, tak uvidíme jak se mu to povede.  A jelikož se mu zdál předek trochu přebržděný, 4-pístkové brzdiče s dvoudílnými kotouči o průměru 330mm, tak se dokoupili i drobečkové dozadu.

No a takovým překvapením do letošní sezóny je již brzké dokončení jedné s13 (Nissan 200sx s13). Zůstaňte v kontaktu a dozvíte se víc i o dalších autech.

 

2 Responses to “Project Sideways.cz Team” (post new)

  1.  

    Krasne logo :P :D

  2.  

    Taky jsme ti za něj vděční, supr práce. :-)

Leave a Reply