Sideways.cz

JDM Garage SR86

Australskou drift scénu máme hodně rádi, a proto tady materiál “from down under” budete vídat hodně často. Dneska se pro změnu podíváme na jedno trochu víc profi auto: demo AE86 australský dílny JDM Garage.


JDM Garage je v Austrálii osvědčená značka a jejich fialovou skvadru aut potkáte na okruhu docela často (kromě Corolly maj taky Skyline R34 a Silvii S13). AE86 pilotuje Brett Mattingley a do týhle podoby se 86 dostala po dvou letech postupnýho upravování. Na jejich konci bylo SR20DET, vyřezaná a zvýšená podlaha kvůli co největšímu snížení, podomácku rozšířený kola a hromada dalších úchyláren, který se dělaj snad jenom u Australanů. To bude asi taky ten důvod, proč z nich máme takovou radost…

SR20DET doplňuje přídavná řídící jednotka Apexi Power FC, HKS vačky (256/264°), SARD 850cc vstřiky, Greddy mezichladič a řada dalších menších a větších úprav. Detaily o turbu bohužel nikde nejsou, snad kromě toho, že je taky od HKS. V autě je zavařenej diferák, což oproti všem těm úpravám působí docela barbarsky, ale když to funguje tak neni co řešit.

JDM Garage.co.au

 

One Response to “JDM Garage SR86” (post new)

  1.  

    tak to je celkem porno kára

Leave a Reply