Sideways.cz

BH World’s 240

All Star Bash, jedna z nejpovedenějších amatérských akcí v USA, která má před sebou už šesté kolo na tradičním okruhu ve Willow Springs, se každým rokem zlepšuje a letos tomu podle všeho nebude jinak. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, kdo má vlastně ASB na svědomí?

I když to může být poměrně překvapivé, vše dal dohromady pouze jeden člověk. Briana Harta z týmu Pink Godzira nejspíš neznáte, na jeho modrou S14 jste ale už dříve určitě narazili. Tu ale dnes už nikde nepotkáte, Brian jí totiž na předminulém ASB odrovnal. Netrvalo to však dlouho a BH byl zase zpátky, tentokrát za volantem S13.

I když může někomu přechod k o generaci starší Silvii jako krok zpět, podle Briana je tomu přesně naopak. S13 je oproti mladší Silvii o něco méně vyvážená a nedotáčivější, čímž nutí řidiče více se soustředit na svou techniku a díky tomu se paradoxně naučí lépe jezdit. To také potvrzuje fakt, že se Brian rozhodl zatím držet starého a osvědčeného KA24, na který musíte opravdu tlačit, aby auto jelo obstojně bokem.

Co dalšího o této S13 napsat? Snad už jen to, že si Brian potrpí na kvalitní díly a nic jiného na jeho autě nenajdete. Následující věci mluví za sebe: Bride sedačky, Zeal Function D coilovery, Nismo 2way samosvor…

Pokud Vás zajímá kompletní výčet dílů, naleznete je na Brianově blogu ZDE. Pokud Vás zajímají věci z prostředí All Star Bash, je Brianův blog asi to nejlepší místo, kam se podívat.

 

3 Responses to “BH World’s 240” (post new)

  1.  

    Ta helma na mně bliká, chci opakování

  2.  

    Takhle má vypadat S13 :) …adresát pochopí, nebudu jmenovat. Jinak parádní článek, jen víc takových. Videa si najde každej ňouma, ale dobrej článek?…jen tak dál :)

  3.  

    [...] měsícem narazit zde na webu, když jsme psali o jeho novém objevu, kterým je naprosto čistá S13. Byla to ale právě jeho S14, která do nedávna svým stylem až skoro ikonicky reprezentovala [...]

Leave a Reply